ΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΣΤΗΝ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΗ ΜΟΝΑΔΑ “GOLDEN Hotels & Resorts”

Η GOLDEN Hotels & Resorts μία δυναμικά αναπτυσσόμενη αλυσίδα παραθαλάσσιων ξενοδοχείων υψηλών προδιαγραφών που βρίσκεται στο Ηράκλειο της Κρήτης, εκδηλώνει την επιθυμία να απασχολήσει καταρτιζόμενους του ΔΙΕΚ για την πρακτική τους άσκηση για την σεζόν 2022. Με δύο ξενοδοχεία στην Ανάληψη Χερσονήσου, το 5 αστέρων ξενοδοχείο TUI BLUE Insula Alba και το 4 αστέρων Club Marmara Golden Star, τρία ξενοδοχεία στον Λιμένα Χερσονήσου, το 5 αστέρων AKASHA Beach Hotel & Spa, το 4 αστέρων Hotel Golden Beach και το 4 αστέρων King Minos Palace, η GOLDEN Hotels & Resorts αναπτύσσεται δυναμικά δημιουργώντας ανάλογες θέσεις εργασίας και ευκαιρίες επαγγελματικής αποκατάστασης.

Επίσης, υπάρχει επιθυμία να απασχολήσει επαγγελματικά τους σπουδαστές και μετά το πέρας της πρακτικής τους, εφόσον οι ίδιοι το επιθυμούν και το επιτρέπει η πληρότητα των ξενοδοχείων. Παρέχεται διαμονή, διατροφή και στολή εργασίας.

Για περισσότερες πληροφορίες στέλνετε email στο : http://www.goldenhotels.gr/ ή καλέστε στο τηλέφωνο : +302897025186