Αγγελία Πρακτικής ΄Ασκησης για καταρτιζόμενους Πληροφορικής

H Aegeo Spas, η μεγαλύτερη Eλληνική εταιρεία διαχείρισης κέντρων ευεξίας εντός 4* και 5* ξενοδοχειακών μονάδων με δραστηριότητα κυρίως στην Ελλάδα, την Κύπρο και τα Βαλκάνια, διαχειρίζεται σήμερα περί τα 240 Spa και διαθέτει 1400 άτομα προσωπικό.

Το 2020 αναπτύσσει περαιτέρω την δραστηριότητά της και επιθυμεί να προσλάβει σπουδαστή,για πρακτική άσκηση στο τμήμα IT, στα κεντρικά γραφεία στο Ηράκλειο Κρήτης:

ITassistant – Πρακτική Άσκηση

Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων:

• Σπουδαστής σχολής Προγραμματιστών/ Πληροφορικής/ Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών / Ηλεκτρονικών Μηχανικών / Μηχανικών Πληροφορικής
  • Σπουδαστής σε σχολή με δικαίωμα πρακτικής άσκησης

Επιθυμητά προσόντα:

• Γνώση εφαρμογών Microsoft Office
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Προσφέρονται:

• Άριστο περιβάλλον εργασίας και προοπτικές εξέλιξης σε έναν ταχύτατα αναπτυσσόμενο οργανισμό
  • Προοπτική πρόσληψης, μετά το πέρας της πρακτικής άσκησης

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους με συνημμένη πρόσφατη φωτογραφία στο e-mail: